Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda lubi się powtarzać – można więc zaobserwować po powracających trendach. Desenie, kolory, wyglądy i style. Co każdy chwila możemy określić to także na wybiegach, kiedy a na trasach. Ciekawe i zapomniane rozwiązania modowe stoją się znów znane i łatwo wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które obecnie powracają, i były na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo znane było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym połączeniem była dziś czerń w parze ze dobrymi lub przyjemnymi cekinami. Ta moda powraca – nie wyłącznie na ubraniach. Coraz częściej łudzi się cekiny, złote oraz srebrne zdobienia przy tworzeniu wygodnych, codziennych butów. Najczęściej są one składane z czernią, szarościami oraz czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe polecają ten sens i działają z jego zastosowaniem baleriny, mokasyny, a i szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To buty z paskiem przy kostce, który bardzo się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten styl pojawia się coraz częściej na ścieżkach i w garderobach gwiazd. Są różne współczesne odmiany tych pantofelków. Są znane, a także na szerokim obcasie. Współcześni projektanci obuwia powtarzają ten gatunek, łącząc klasykę a technologia tworzą idealne sztuki i style. W atrakcyjny rozwiązanie nawiązują do tradycyjnych czasów, a również uaktualniają dawne trendy przekazując im tych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, o nie tylko dochodzić do tradycyjnych motywów dokładne je odwzorowując. Można rewelacyjnie być się łącząc różne ruchy i realizując swój, jedyny sposób ubierania. Krótka fryzura, mocna plus widoczna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te wszelkie składniki wyróżniały lata 20. To kopalnia projektów i stylów na odświeżenie swojej szafy. Buty nawiązujące do drugiej stylistyki nadadzą Twojej prac wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *