Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej! Zgrabna forma jest niezmiernie ważna dla wielu kobiet, dlatego tak łatwo sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy wystarczy jedynie nieliczny, bezinwazyjny zabieg, aby otrzymać pożądany efekt, jednak niektóre defekty musieć będą mało większej ingerencji w ciało. Drinku spośród najpopularniejszych z pewnością będzie liposukcja. Dowiedz się dużo o tym zabiegu i zobacz, czyli to wyjście dla ciebie!

Czym stanowi liposukcja?

Choć chyba każdy umówił się raz z pojęciem liposukcji, nie każdy wie dokładnie, co się pod nim zawiera. Liposukcja to technologia usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze powodu na sam czas procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej krótką rurką i odprowadzania oleju spośród jej uwagą, zabieg tenże często potocznie nazywa się odsysaniem tłuszczu.

Do najczęstszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, ponieważ więc w obecnych zajęciach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg można dokonać jednak również na drugich partiach, w obecnym w strefy kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w wypadku ginekomastii tłuszczowej u ludzi, i choćby w terenie podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu nowych rozwiązań, jest sposobem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak nowsze nawyki jej wykonania kupią na bardzo większe zaufanie pacjenta, a i mniejszą bolesność po zabiegu i słabszy i lżejszy okres rekonwalescencji.

Sam proces realizowany jest w znieczuleniu pełnym bądź rodzinnym i mało może żyć od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, jednak najczęściej wygląda podobnie, potrafi żyć spełniana rozmaitymi metodami. Do najnowszych spośród nich chodzą:

liposukcja ultradźwiękowa – wytwarzane przez urządzenie ultradźwięki organizowane są prosto do tkanki tłuszczowej, wywołując jej dobre oderwanie od drugich tkanek. Dzięki temu technologia nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki łączone w współczesnym mężczyźnie liposukcji kupią na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w terenie zabiegowym. Z racja pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można przeprowadzić tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła kupi na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu wiele łatwiej można je zdjąć z systemu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe wytwarzane są przez roztwór wodny, dzięki dlaczego są delikatnie wypłukiwane. Później można wykorzystać spożywa w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod postać kaniuli podczas tego typu liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe od drugich tkanek. Dzięki temuż potrafią one stać wytworzone w lipotransferze.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia liposukcji

Jako że liposukcja jest sposobem dość inwazyjnym, zawsze należy dokładnie nauczyć się z listą przeciwwskazań i ocenić swoją formę ze specjalistą – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny sugerować się między drugimi osoby, które cierpią na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby oraz nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi lub inne choroby utrudniające leczenie się ran. Niekiedy przeszkodą potrafią stanowić też zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, i nawet niezliczone kwocie luźnej roli w polu zabiegowym, np. na zysk dużej utraty wagi ciała. Przeciwwskazaniem będą też aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i leków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża oraz okres laktacji. W wypadku liposukcji z zachowaniem lasera zabieg przekonuje się także pacjentom chorym na epilepsję natomiast tymże ze ostatnią opalenizną.

Liposukcja to błyskawiczny twórz na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a jej jeszcze nowsze metody znacznie polepszają komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz skorzystać z najnowszych technologii usuwania tkanki tłuszczowej? Umów się na konsultację do Kliniki Miracki i pokochaj swoją drugą, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *