Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Trzemeszno

Prasóweczki

Czasy, w jakich prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, robią się przeszłością. Samiec alfa, który daje przyjemny zapach kozła, ma duże owłosienie pod pachami natomiast w znaczeniach intymnych, był się lekko passé. Jeżeli współcześni ludzie mają wątpliwości powiązane z goleniem się i depilacją, wtedy nie dziwią się nad tym, czy usuwać włosy, ale jako więc sprawić. A propozycja jest duża, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Krajenka

 

Przyczyn nowości w dołączeniu do męskiego owłosienia intymnego można upatrywać w rewolucji, jaka wytworzyła się w polskiej głów w zeszłych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, który nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów i wielu nowych kosmetyków tradycyjnie łączonych z osobami.

Czy golenie okolic intymnych to cecha zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej również na stopach było zarezerwowane tylko dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na wybiegu. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” ludzi była elementem tabu. Takie zachowania uważano nie ale za przejaw zniewieścienia i sklejano ze skłonnościami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że gdyby natura dała go dużym uwłosieniem, to powinien je z dumą nosić. W kraju to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia mężczyznę z kobiety. Choć to obecnie przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca klienta ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że współczesny facet, który nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę występującego na basenie czyli na plaży w delikatnych i obcisłych kąpielówkach, z jakich wypadają włosy łonowe. Depilacja jest sprawą indywidualnych upodobań, a też takiego stopnia kultury i doświadczenia estetyki. Gdy dzielimy się publicznie, powinniśmy zadbać o własny profil. Pewno nie każdy facet pragnie posiadać starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia zatem w istocie standard. Szczególnie w przypadku mężczyzn aktywnych seksualnie i finansowe. Nikt nie poddaje w wątpliwość potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista winna stanowić sztuka o estetykę okolic intymnych.

Czystość i atrakcyjniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w przypadku pań widać toż stanowić prawo, to wybieranie włosów łonowych u człowieka robi się nie posiadać żadnego wpływu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej oddają się zabiegom higienicznym.

Nawet ten drwal to gość z daleką, ale dobrze przystrzyżoną brodą, a że zarówno z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest coraz większa. Szczególnie wśród ludzi najbardziej aktywnych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W szerokich włosach łatwiej składa się pot, tłuszcz i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa dobrze na poprawę naturalnego aromatu ciała, nawet w czasie mocnego i długiego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu pamięta więcej ważne uznanie dla poprawy jakości seksu. Należy przecież pamiętać, iż nie jest toż ogólnie ważna zasada. Teoretycznie gładkie i zadbane genitalia winnym stanowić specjalną inspiracją do wykonania seksu oralnego. Objawia się jednak, że pewne panie, ale te ludzie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość wątpliwości związanych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z mężem czy partnerką, anim podejmiemy jakieś radykalne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Jeżeli zdecydujemy się na rozwiązanie włosów łonowych, wtedy tworzymy do dyspozycji kilka możliwości. Najpopularniejszą i najbezpieczniejszą jest skrócenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie polecane jest adeptom intymnej depilacji. Czerpanie z dedykowanej golarki stanowi w sum komfortowe i gwarantuje dobre efekty. Równie dostępne jest wykorzystanie kremu do depilacji. Spośród obecnego standardu kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, ponieważ w przypadku bardzo wrażliwej skóry mogą robić podrażnienia. Wciąż są jednak kremy do depilacji są doskonale tolerowane i pomagają skuteczne oraz kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w znaczeniach intymnych. Tę z linii dróg, jakie z przeznaczeniem możemy wykorzystać bez udawania się do gabinetu kosmetycznego, jest skorzystanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy kupi ona wygolić skórę bardzo szybko i uniknąć zacięć.

Gdyby mamy dość odrastających włosów łonowych oraz ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy wziąć po bardziej radykalne metody. Tańszą, choć niewątpliwie bolesną jest depilacja woskiem. W przypadku depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest rzeczywiście duży. Mówiąc wprost: ból jest wielki, ale szybki i ułatwia z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to wzięcie depilatora – skuteczność jest odpowiednia, a nawet nieco większa.

Jeżeli zależy nam na pewnym efekcie depilacji, najciekawszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się niemal każdych włosów na wyciągniętym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie jest toż technika tania. Gra tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *